Легалізація в будівництві

Введення в експлуатацію

   Прийшовши до завершення будівництва великого об'єкта прикро зупинитися за крок від фінішної стрічки. Введення в експлуатацію об'єкта той самий крок, що відокремлює від заповітної стрічки.

   ЮК «Правова Консалтингова Група» пропонує правове сприяння щодо введення в експлуатацію об'єкта.

   Введення в експлуатацію - комплекс дій, спрямованих на прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів на підставі сертифіката відповідності, виданого Державною архітектурно-будівельною інспекцією за місцезнаходженням об'єкта.

   Сертифікат відповідності - документ, що засвідчує відповідність закінченого будівництвом об'єкта проектній документації, державним будівельним нормам, стандартам та правилам.

  Сертифікат відповідності є підставою для укладення договорів про постачання прийнятих в експлуатацію (закінчених будівництвом об'єктів) необхідних для їх функціонування ресурсів - води, газу, тепла, електроенергії тощо, включення даних про такий об'єкт до державної статистичної звітності та оформлення права власності на встановлений об'єкт .

   На сьогоднішній день, введення в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта можливий тільки при наявності затвердженої проектної документації, акта готовності об'єкта до експлуатації, підписаної генпроектувальною та генпідрядною організаціями, субпідрядними організаціями, які здійснювали будівництво, замовником, страховою компанією.

 

Основні етапи введення в експлуатацію об'єктів:

1. надання виготовленої та узгодженої проектної документації, Акта готовності об'єкта до експлуатації.

2. отримання сертифікату відповідності.

 

Фахівці ЮК «Правова Консалтингова Група» надають комплекс послуг з:

 - отримання дозвільної документації для узгодження введення в експлуатацію об'єктів;

 - юридичного супроводу проектної документації;

 - підписання Акту готовності об'єкта до експлуатації;

 - отримання сертифікату відповідності.

 

Наші послуги полягають в наступному:

 - консультуванні клієнта;

 - підготовці та отриманні повного пакета необхідних документів.


     Істина - це те, що витримує перевірку досвідом.

                   Альберт Ейнштейн

 

    Маючи успішний досвід в отриманні необхідних документів для введення в експлуатацію об'єктів, ЮК «Правова Консалтингова Група» гарантує оптимальний результат в максимально стислі терміни.Будівельні ліцензії, ліцензія на будівництво, оптимізація і легалізація будівництва, дозвіл на будівництво, отримання дозволу на будівництво, отримання ліцензії на будівництво