Легалізація в будівництві

Оформлення правовстановлюючих документів

   Враховуючи непростий процес процедури оформлення правовстановлюючих документів, ЮК «Правова Консалтингова Група» пропонує правову допомогу щодо оформлення та погодження такої документації.

   Згідно з Наказом Міністерства Юстиції України № 7 / 5 від 07.02.2002 р. «Про затвердження Тимчасового положення про порядок державної реєстрації права власності та інших майнових прав на нерухоме майно» оформлення права власності на нерухоме майно проводиться з видачею свідоцтва про право власності за заявою про оформлення права власності на нерухоме майно:

- органами місцевого самоврядування;

- органами приватизації;

- державним управлінням справами.

   Маючи успішний досвід у сфері отримання правовстановлюючої документації, фахівці ЮК «Правова Консалтингова Група» готові надати юридичне обслуговування щодо оформлення необхідних документів, а саме:

- отримання свідоцтва на право власності (на новобудову, нежиле приміщення, квартиру, реконструйовані приміщення);

- оформлення правовстановлюючих документів на нерухоме майно.

  Послуги щодо оформлення правовстановлюючих документів на нерухомість полягають в наступному:

- консультуванні клієнта;

- проведенні юридичного аналізу документів;

- підготовці та отриманні повного пакета необхідних документів.

             Краще рішення проблеми - недопущення її виникнення.

   Звернувшись в компанію «Правова Консалтингова Група» за юридичним сприянням, процедура оформлення правовстановлюючих документів на нерухоме майно ніколи не стане для Вас проблемою.


Будівельні ліцензії, ліцензія на будівництво, оптимізація і легалізація будівництва, дозвіл на будівництво, отримання дозволу на будівництво, отримання ліцензії на будівництво