Легалізація в будівництві

Реєстрація права власності та послуги БТІ

   Юридична компанія «Правова Консалтингова Група» пропонує юридичний супровід щодо реєстрації права власності на нерухоме майно для захисту Ваших інтересів, а також подальшої незаперечності Ваших прав на нерухомість.

   Згідно ч.1 ст. 182 ЦК України право власності та інші майнові права на нерухомі речі, обмеження цих прав, їх виникнення, перехід і припинення, підлягають державній реєстрації.

   Згідно п.3 ч. 2 ст. 331 ЦК України якщо право власності на нерухоме майно відповідно до закону підлягає державній реєстрації, право власності виникає з моменту державної реєстрації.

   Згідно зі ст. 4 Закону України «Про державну реєстрацію майнових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» обов'язковій державній реєстрації підлягають майнові права та обтяження на нерухоме майно, розміщене на території Україні, яке належить фізичним та юридичним особам, державі в особі органів, уповноважених управляти державним майном, іноземцям та особам без громадянства, іноземним юридичним особам, міжнародним організаціям, іноземним державам, а також територіальним громадам, в особі органів місцевого самоврядування.

   Право власності на житловий будинок, будівля, споруда, квартиру може бути зареєстровано незалежно від того, чи зареєстровано право власності на земельну ділянку, на якій вони розташовані, крім випадків, якщо власником земельної ділянки і нерухомого майна розташованого на ньому, є та сама особа.

    Фахівці Юридичної Компанії «Правова Консалтингова Група», впевнено орієнтуючись у справах пов'язаних з реєстрацією права власності, готові запропонувати повний спектр правового сприяння, а саме:

 - супровід процесу реєстрації права власності на об'єкти нерухомого майна;

 - отримання витягу про державну реєстрацію на об'єкти нерухомого майна;

 - отримання технічного паспорта на нерухоме майно;

 - отримання витягу з реєстру прав власності на об'єкти нерухомого майна.

Послуги компанії щодо оформлення права власності включають:

 - консультування клієнта;

 - підготовку та отримання необхідних документів.


        Моє краще, ніж наше.

                Б. Франклін

 

   Фахівці ЮК «Правова Консалтингова Група» допоможуть Вам оформити право власності на нерухомість самим найкращим чином.


Будівельні ліцензії, ліцензія на будівництво, оптимізація і легалізація будівництва, дозвіл на будівництво, отримання дозволу на будівництво, отримання ліцензії на будівництво