Легалізація в будівництві

Житлові та садові будинки

   ЮК «Правова Консалтингова Група» пропонує комплекс юридичних послуг щодо введення в експлуатацію житлових споруд.

   Збудованні приватні житлові споруди підлягають введенню в експлуатацію. Процедура реєстрації житлових будинків досить трудомісткий і витратний процес через необхідність збору численного обсягу документів, а також бюрократичної тяганини.

   Відповідно до ст. 376 Цивільного кодексу України - житловий будинок, будівля, споруда, інше нерухоме майно визнаються самовільними будовами, якщо вони збудовані або будуються на земельній ділянці, що не був цільовим чином відведений для даної мети або без належного дозволу чи затвердженого проекту, або з істотними порушеннями будівельних норм і правил. Право власності на самочинно збудоване майно може бути за рішенням суду визнане за особою, яка самовільним чином побудувана дана будова на земельній ділянці, що не була відведена під дану будову, за умови надання земельної ділянки у встановленому порядку особі під уже збудовану будову.

   На сьогоднішній день існує «Тимчасовий порядок прийняття в експлуатацію приватних житлових будинків садибного типу, дачних та садових будинків з господарськими спорудами і будівлями, споруджених без дозволу на виконання будівельних робіт», затвердженого Постановою КМУ від 09.09.09. № 1035.

   Приватні житлові будинки приймаються в експлуатацію Інспекцією державного архітектурно - будівельного контролю за їх місцем розташування відповідно до Тимчасового порядку.

   Маючи налагоджений механізм щодо оформлення документації з питання легалізації та реєстрації приватних житлових будинків, фахівці компанії «Правова Консалтингова Група» готові звільнити Вас від клопіткої процедури введення в експлуатацію житлового споруди, що допоможе зберегти час і мінімізувати фінансові витрати.

Комплекс наших послуг включає:

- оформлення технічного паспорту БТІ;

- оформлення звіту про проведення технічного огляду / обстеження на відповідність приватної будівлі будівельним правилам, нормам;

- оформлення Сертифікату відповідності.


      Експерт - це людина, яка знає все більше і більше, про все менше і менше.

                               Н. Батлер

 

   Довірте клопітку процедуру реєстрації та введення в експлуатацію Вашого самовільної будови експертам юридичної компанії «Правова Консалтингова Група».


Будівельні ліцензії, ліцензія на будівництво, оптимізація і легалізація будівництва, дозвіл на будівництво, отримання дозволу на будівництво, отримання ліцензії на будівництво