Корпоративне право

Банківське та фінансове право

Фінансово-правові відносини в бізнесі - складний і тонкий механізм, в роботі якого часто відбуваються збої через неналежне юридичного контролю.  

ЮК «Правова Консалтингова Група» готова надати правову допомогу для Вашої компанії щодо широкого спектру фінансово-банківських питань.

 

Ринок фінансів Україні регулюють ряд правових інститутів, а саме:

- банківське право;

- фінансове право;

- податкове право;

- бюджетне право.

 

Фахівці Юридичної Компанії «Правова Консалтингова Група» готові представляти і захищати інтереси Вашої компанії щодо правових відносин у фінансовій сфері за наступними напрямками:

 - фінансування бізнесу;

 - взаємодія з фінансово-кредитними установами;

 - реалізація інвестиційних проектів;

 - консультування з регуляторних, податкових та інших питань, а також представлення інтересів сторін у кредитних угодах та угодах фінансування.

 

Комплекс послуг юридичного супроводу щодо правових відносин у фінансовій сфері включає:

 - розробку розрахункових схем;

 - консультування при здійсненні фінансово-банківських операцій;

 - представництво інтересів клієнтів на переговорах з банківськими та іншими фінансовими установами з питань узгодження схем фінансування господарської діяльності.

 

     Нажити багато грошей - хоробрість, зберегти їх - мудрість, а вміло витрачати - мистецтво.

                  Б. Авербах

Досвід, знання та успішна практика команди ЮК «Правова Консалтингова Група» допоможуть Вам майстерно вести бізнес за будь-яких фінансових ситуацій.Будівельні ліцензії, ліцензія на будівництво, оптимізація і легалізація будівництва, дозвіл на будівництво, отримання дозволу на будівництво, отримання ліцензії на будівництво